رزرو آنلاین
14
Apr, 2021
15
Apr, 2021
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
بزرگسالان
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
کودکان

خدمات

در آرامیس هتل ما برای میهمانان و وقت آنها ارزش قائل هستیم. ما تلاش می کنیم در هر ساعت از شبانه روز راحتی را برای آنها ارائه دهیم – کلیه خدمات در آرامیس هتل 24 ساعته می باشد.

رستوران

کافه رستوران باغ هتل آرامیس با چشم انداز کوههای البرز و قله همیشه استوار دماوند با وسعتی در حدود 450 متر مربع، در دو قسمت روباز و سرپوشیده ، با تلفیقی از معماری مدرن وسنتی ، با باغچه ای به پهنای دیده گان تان ، اکنده از گلهای رنگارنگ و درختچه های تزئینی در محیطی دنج و خاطره ساز، رویایی به یاد ماندنی را برایتان خلق خواهیم کرد .

رستوران هتل آرامیس با چشم انداز خیابان ولی عصر ، در طبقه دوم هتل واقع گردیده ، که دارای 120 نفر ظرفیت پذیرایی است ، منوی رستوران متنوع بوده و پاسخگوی هرگونه ذائقه ای است ، بوفه صبحانه ، سالاد بار ، و بوفه شام یکی از زیبا ترین و لذیذ ترین لحظه هایی است که به یاد می ماند.

 

         

اسپا - مجموعه ورزشی

سالن ماساژ هتل آرامیس ، جایی دورتر از هیاهو و استرس روزانه در محیطی آرام ، با رایحه منحصر بفرد ، با اساتید نام آشنای ماساژ ، در سبکهای متعدد، سوئدی، تایلندی،… مشتاقانه در انتظار میهمانان محترم میباشند ، تا مرحمی باشند بر خستگی جسم و روحشان.

 

     

کافی شاپ

کافی شاپ هتل آرامیس ، واقع در طبقه اول با چشم انداز خیابان ولیعصر در محیطی رمانتیک و دنج چشم انتظار قدمهای مهربان شما مهمانان بوده و با پرسنلی ماهر و با تجربه با دستگاههای روز دنیا ، نوید لحظه ها و اتمسفری دوستانه با بوی قهوه و سرشار از محبت را برای شما به ارمغان میآورد . خواسته از شما، ایده و شگفتانه از ما …

 

         

سالن کنفرانس -آموزش

سالن همایش چند منظوره هتل آرامیس ، واقع در طبقه منفی دو، با بروزترین سیستم های صوتی و تصویری ، دارای اتاق فرمان و میکسر پیشرفته ، مجهز به سیستم صدای دالبی سوراند و بلندگوهای همایشی، با ظرفیت 60 نفر به شکل سینمایی و اختلاف سطح صندلی بیننده ، ویدئو پرژکتور فول اچ دی ، تهویه مطبوع با دکوراسیون زیبا و مجلل ، آماده پذیرایی از گروهها و سازمانهای محترم می باشد. همچنین هتل دارای سالن آموزش مجهز وجداگانه ای با ظرفیت 40 نفر در طبقه اول میباشد.